KONST / Litografier / Färglitografi 13117010
nr 1311 7010
Kraesten Iversen
(1886-1955), Danmark
Färglitografi, Kraesten Iversen (1886-1955), Signerad, 1950. Motivet: 33x45 cm
Kraesten Iversen, dansk målare född 1886, död 1955.
Utrop:
300 kr
måndag 2 mars 2020
kl 19:56:18